Revalidatiearts Casper van Koppenhagen gaat in een aflevering van zijn podcast KopCast in gesprek met zijn Haagse buurman Robbie Kneefel, levenskunstenaar en ALS-patiënt.
Podcast van revalidatiearts met Robbie (ALS)
Let op. Dit is een ouder bericht. Het kan zijn dat de inhoud niet meer actueel is.
3 oktober 2024
Diagnosewerkgroep ALS, PSMA, PLS, HSP

KopCast is een podcast waarin revalidatie- en sportarts Casper verhalen uit de zorg ophaalt en kleurt met zijn kennis, kunde en ervaringen. In deze aflevering Deze link opent in een nieuw tabblad van KopCast gaat hij in gesprek met zijn buurman Robbie. Luister naar diens wijze woorden vol blijheid en levensenergie, een ware inspiratiebron. De podcast is ook beschikbaar via Spotify Deze link opent in een nieuw tabblad en iTunes Deze link opent in een nieuw tabblad.
Casper maakte ook een aflevering van KopCast Deze link opent in een nieuw tabblad met Sjoerd Lunshof die Duchenne spierdystrofie heeft.
Laatste nieuws en ontwikkelingen
Voor leden
Deze content is alleen voor ingelogde gebruikers
Voor jou
28 april 2025
Definitief negatief advies voor Duchenne-medicijn
23 april 2025
Webinar medicijnen ziekte van Pompe: hoe verloopt de overstap?
16 april 2025