Diagnosewerkgroep HSP stelt zich voor
De HSP werkgroep biedt in 2026 meer online gespreksgroepen. De eerstvolgende bijeenkomst, op maandag 22 juni, heeft als onderwerp 'Vermoeidheid, heb je grip op je energie?'
De afgelopen jaren hebben we zo’n één a twee keer per jaar een online bijeenkomst georganiseerd. Hier deden gemiddeld zo’n twaalf mensen aan mee.
Omdat we signaleerden wel aan een behoefte te voldoen met de gespreksgroepen, besloten we voor 2026 vaker een online bijeenkomst te organiseren. Elke keer met een ander thema. Afgelopen keer (22 april) was het thema (betaald) werken. Er is onder andere met elkaar gesproken over het gebruik van hulpmiddelen op het werk (bijv. rollator), gedeeltelijk afgekeurd worden, balans werk en privé.
De data van de aankomende HSP- gespreksgroepen:
Natuurlijk is elkaar tegenkomen in het echt fijner. De afstanden maken echter dat dit ook lastiger te organiseren is. Ook is het voor veel mensen te belastend/vermoeiend.
Maandag 22 juni is het volgende moment waarop je elkaar (online) kunt ontmoeten, vragen kan stellen, en ervaringen kunt uitwisselen. Het thema van die avond zal zijn ‘Vermoeidheid, heb je grip op je energie?’ Houd voor aanmeldingen je mail en het Myocafé in de gaten of klik op onderstaande button.
Meld je aan voor online HSP-gespreksgroep over vermoeidheid
Op zaterdag 27 juni is er gelegenheid om elkaar in levende lijve te ontmoeten in Nieuwkoop. Meer informatie over die bijeenkomst vind je binnenkort in onze agenda en/of ontvang je via de mail.
Heb je vragen of opmerkingen? Dan kun je altijd contact met ons opnemen via hsp@kader.spierziekten.nl