Bewegingsschakelaar MMS
De MMS (Minimal Movement Switch) is een schakelaar die geactiveerd wordt door minimaal kleine bewegingen.
De Tellus 6 een bijzonder krachtig toestel, een volwaardige spraak- en computer in een. Wil je films bekijken, muziek afspelen, surfen op het internet? Het loopt allemaal vlot en soepel. Het grote 14 inch capacitieve touchscreen geeft een scherp en helder beeld dat ook buitenshuis goed te gebruiken is. De Tellus 6 heeft een speciaal ontworpen klankkast voor vol geluid en een meeleesscherm voor nog betere verstaanbaarheid in meer situaties. Met de communicatiesoftware MindExpress 5 kan je zowel met symbolen als met tekst communiceren.
Bekijk het productOpent in een nieuwe tab: Deze link opent in een nieuw tabblad
Dit is een suggestie waar je het hulpmiddel kan krijgen op basis van onze informatie, maar google zelf naar actuele voorraad.
Terug naar het overzichtDe MMS (Minimal Movement Switch) is een schakelaar die geactiveerd wordt door minimaal kleine bewegingen.
De LipStick is een alternatief voor personen die geen standaard computermuis kunnen gebruiken.
Maakt schrijven makkelijker en mogelijk.