Tijdens de webconferentie DVN op 28 september komen drie onderwerpen aan de orde: pijn, vermoeidheid en autonome klachten. Help ons te bepalen hoe deze onderwerpen precies aan bod zullen komen, door een enquête in te vullen.
DVN Webconferentie – jouw input gevraagd
Let op. Dit is een ouder bericht. Het kan zijn dat de inhoud niet meer actueel is.

De drie genoemde categorieën van DVN-gerelateerde klachten werden op een eerder Spierziektecongres door DVN-patiënten benoemd als de belangrijkste om aandacht aan te schenken. Dit zijn natuurlijk brede begrippen en we zien regelmatig uiteenlopende vragen in onze mailbox, op Myocafé en Facebook.
Denk mee
Graag gaan we samen met jullie input aan de slag om de webconferentie zo goed mogelijk bij jullie ervaringen en vragen aan te laten sluiten. We vragen daarom voor alle drie de onderwerpen om jullie input. Deze input zullen we meenemen in de voorbereiding met het Expertiseteam van Maastricht. Help je mee? Het kost je een paar minuten: Enquête DVN webconferentie (dezorgvraag.nl) Deze link opent in een nieuw tabblad
Let op: de webconferentie is alleen voor leden van Spierziekten Nederland. Ben je nog geen lid? Kijk naar de mogelijkheden en word lid Deze link opent in een nieuw tabblad