Benieuwd naar de wereldwijde ontwikkelingen op IBM-gebied? Van wetenschappelijk onderzoek en onderzoek naar medicijnen tot de status van trials en behandelmogelijkheden? Bekijk het programma en meld je aan voor het Spierziektecongres op 16 september!
IBM-programma Spierziektecongres
Let op. Dit is een ouder bericht. Het kan zijn dat de inhoud niet meer actueel is.

Onze medisch adviseur dr. Umesh Badrising geeft ons een medische update en praat ons helemaal bij.
Wanneer je IBM hebt, krijg je te maken met voortgaand verlies van kracht en dus lichaamsfuncties. Omdat je toch graag zo lang mogelijk zelfstandig wilt functioneren, ben je steeds op zoek naar hulpmiddelen die daarbij kunnen ondersteunen. Maar welke hulpmiddelen zijn geschikt? En zijn deze wel voldoende toekomstbestendig? Hoe krijg je ze in je bezit? Om te voorkomen dat iedereen ‘het wiel opnieuw aan het uitvinden is’, helpt ergotherapeut Jacqueline Leenders, verbonden aan het Radboudumc, ons op weg.
In de lunchruimte tonen bedrijven in een uitgebreide expositie hun hulpmiddelen. Natuurlijk is er ook volop ruimte om ervaringen uit te wisselen met andere deelnemers. Reden genoeg om je aan te melden voor het Spierziektecongres in Veldhoven!
Meer over het programma IBM en aanmelden Deze link opent in een nieuw tabblad
Let op: het Spierziektecongres is alleen voor leden van Spierziekten Nederland. Wil je komen en ben je abonnee? Word lid Deze link opent in een nieuw tabblad.