Nieuw lid diagnosewerkgroep: Lieke van Emmerik

Let op. Dit is een ouder bericht. Het kan zijn dat de inhoud niet meer actueel is.

6 december 2023 Lieke van Emmerik, diagnosewerkgroep Erfelijke polyneuropathieën
lachend persoon

Lieke is afgelopen zomer begonnen als kaderlid van de diagnosewerkgroep Erfelijke polyneuropathieën. Hier stelt zij zich aan je voor.

Ik ben Lieke van Emmerik, 46 jaar oud, en ik woon met mijn man en kinderen in Leiden. Ik werk als beleidsmaker voor het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, aan de thema’s leesbevordering en bibliotheken. Daarnaast ben ik lid van een raad van toezicht in de onderwijssector. Voor ik als beleidsmaker aan de slag ging, heb ik lang in de wetenschapscommunicatie gewerkt.

Zelf heb ik geen spierziekte, maar mijn man en onze twee kinderen hebben CMT 1A. Het gaat op dit moment goed met ze, maar CMT speelt uiteraard wel een rol in ons leven. En daarom wil ik me graag inzetten voor de diagnosewerkgroep Erfelijke polyneuropathieën. Ik besteed met name tijd aan het volgen van onderzoek naar medicijnontwikkeling. Op dat terrein is veel gaande, ik vind het belangrijk dat wij daar in Nederland goed over geïnformeerd zijn en aan bijdragen. Daar help ik graag aan mee.
Misschien hebben we elkaar al ontmoet tijdens het Spierziektecongres van afgelopen najaar. En anders komt het er vast nog van, bij een van de bijeenkomsten die in de komende tijd plaatsvinden. Dus: hopelijk tot ziens!

Lieke van Emmerik

Laatste nieuws en ontwikkelingen

Terug naar het overzicht