Op woensdagavond 7 februari 2024 organiseren we als diagnosewerkgroep Congenitale, mitochondriële en metabole spierziekten een online bijeenkomst voor patiënten en naasten die te maken hebben met de ziekte van McArdle.
Zet alvast in de agenda: online McArdle-bijeenkomst op 7 februari
Let op. Dit is een ouder bericht. Het kan zijn dat de inhoud niet meer actueel is.
5 december 2023

We zijn nog druk bezig met de voorbereiding, maar we kunnen nu al vertellen dat er in ieder geval aandacht zal zijn voor fysiotherapie specifiek voor de ziekte van McArdle en dat er ruimte zal zijn voor onderling contact. Bij de bijeenkomst krijgen we ook medewerking van de Stichting voor de ziekte van McArdle en enkele onderzoekers en zorgverleners van het Radboudumc.
Je krijgt nog een uitnodiging voor deze bijeenkomst. Via deze pagina op de Spieracademie Deze link opent in een nieuw tabblad kun je al laten weten dat je herinnerd wil worden zo gauw de inschrijving opent.
Laatste nieuws en ontwikkelingen
23 april 2025
Webinar medicijnen ziekte van Pompe: hoe verloopt de overstap?
16 april 2025
Trainen met een spierziekte: meer mogelijk dan je denkt
15 april 2025