Libra revalidatie, locatie Leijpark – ALS-team
Zorgverleners op deze locatie
Psycholoog
- Mevrouw F. Rommers-Suilen
Diëtist
Informatie over deze discipline- Mevrouw P. Kolen
Ergotherapeut
De ergotherapeut helpt om dagelijkse handelingen uit te voeren als dat moeilijk of niet meer gaat, thuis en op werk. De ergotherapeut kan ook helpen met de aanvraag voor hulpmiddelen.- Mevrouw L. Arts
- Mevrouw M. Siero
- Mevrouw D. van Ierland
- Mevrouw M. Gillis
Fysiotherapeut
De fysiotherapeut helpt om zo goed mogelijk en veilig te bewegen.- Mevrouw A. Stuifmeel – Balemans
- De heer R. van de Kerkhof
- Mevrouw E. Peeters-Buijckx
- Mevrouw M. van de Vrie – Buitendijk
Revalidatiearts
Een revalidatiearts is een specialist op het gebied van de gevolgen van uw spierziekte op uw dagelijkse leven.- Mevrouw N. Draulans
- Mevrouw N. Maas-Donkers
Maatschappelijk werker
De maatschappelijk werker leert mensen zichzelf beter te redden in hun sociale omgeving.- Mevrouw I. Rakers
Logopedist
De logopedist helpt met problemen bij taal, spraak, gehoor en/of slikken.- Mevrouw J. Spijkers
- Professor Stoltehof 3, 5022 KE Tilburg, Netherlands
- 088 313 20 00
- secretariaatvolwassenenleijpark@libranet.nl
Naar website
Deze link leidt naar een externe website en opent in een nieuw venster. Ga naar site van: Libra revalidatie, locatie Leijpark – ALS-team.
Plan je route
Deze link leidt naar een externe website en opent in een nieuw venster. Plan je route naar: Libra revalidatie, locatie Leijpark – ALS-team.