Contact magazine, uitgave najaar 2025
Let op. Dit is een ouder bericht. Het kan zijn dat de inhoud niet meer actueel is.
In april 2025 vond een inspirerende bijeenkomst plaats in revalidatiecentrum Reade – Revalidatie & Reumatologie. Hier kwamen gebruikers van hulpmiddelen, gemeenten (Wmo), ergotherapeuten en hulpmiddelenleveranciers samen om te praten over de verbetering van voorzieningen voor hulpmiddelen.
Deze bijeenkomst werd georganiseerd door Ieder(in), Spierziekten Nederland en Dwarslaesie Organisatie Nederland, met een speciale dank aan Reade voor de gastvrijheid.
Ricardo Bronsgeest, manager belangenbehartiging bij Spierziekten Nederland, leidde de sessie met veel energie en zorg voor verbinding. Het programma bood een breed scala aan inzichten:
Deze bijeenkomst benadrukte opnieuw hoe belangrijk het is om samen te werken – gemeenten, zorgprofessionals, leveranciers, cliëntenorganisaties en ervaringsdeskundigen – om hulpmiddelenvoorzieningen beter, toegankelijker en toekomstbestendiger te maken.
Wij blijven ons inzetten voor de belangen van onze leden en werken actief aan een betere zorg- en hulpmiddelenvoorziening. Een speciale dank gaat uit naar het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport voor hun bijdrage aan het gesprek.